Doprava

Suma za dopravu je jednotná pre celé Slovensko - 49€ s DPH.

Paletová preprava

Skleník vám dovezieme vlastnou paletovou prepravou. O vhodnom termíne vás budeme vopred informovať. Deň pred rozvozom obdržíte email a pred samotným príchodom vám bude volať šofér. Je nutné zabezpečiť prevzatie dospelou osobou kvôli vykládke.

Osobný odber

Ak máte možnosť osobného odberu, radi vám pomôžeme s naložením v našom sklade (Púchov). Pozor, ste limitovaný najmä rozmerom oblúkov (3x2m). Väčšina skriňových dodávok má vnútornú výšku 1,90 m. Musí byť prázdna aby ste oblúky mohli uložiť diagonálne. Polykarbonátové platne sú stočené v rolke s priemerom 0,8-1,0 m a výškou 2,10 m. Samotná hmotnosť je cca 100 kg, záleží od prevedenia a použitého polykarbonátu.

  • Osobný odber dohodnúť vopred, aby sme stihli vašu objednávku skompletizovať a pripraviť.
  • Pracovné dni 9 - 16 h.
  • Pre príjazdom volať 0911 025 440

Screenshot_2021-03-05 Skleník Triumf - Môj skleník

Bezpečne zabalený skleník

Každý skleník je starostlivo zabalený a označený. K rámovej konštrukcii je stočený polykarbonát a krabica s príslušenstvom (vruty, skrutky, matice, tesnenie, pánty, protiprachová páska, ukončovacie lišty, návod).

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie